Meatfly Wood bike series

WBS 2010 > 2.5. Otrokovice

Odkazy na fotogalerie a videa z Meatfly bikerally Otrokovice 2010

Nahlásit neaktuální obsah

MAPA JAK, KDE, CO, KUDY, ODKUD, KAM...JEN SI NA NI KLIKNI

Nahlásit neaktuální obsah

Zobrazit místo Meatfly bikerally Otrokovice 2010 na větší mapě

Meatfly bikerally Otrokovice no. 3

www.otrokovice.info

Nezávislý web o Otrokovicích a okolí s vice jak 10-letou historií!
Jsou zde informace, které na oficiálních stránkách města nikdy nenajdete !
Můžete zde vkládat vlastní fotogalerie a komunikovat o tématech co Vas zajímají.

Nahlásit neaktuální obsah

Meatfly bikerally Otrokovice no. 2

www.cykloshop.cz

Je nejstarším internetovým obchodem u nás a na Slovensku, poskytuje již od roku 1992 široké spektrum služeb pro cyklisty, kamenný obchod najdete v Otrokovicích na Trávníkách v prostoru výměníkové stanice V2 u základní školy.

Nahlásit neaktuální obsah

Meatfly bikerally Otrokovice no. 1

OceanEye je směle rozjetá značka boxerek ze Zlína. Nabízíme komfort tam, kde je zapotřebí nejvíc! Máme maximálně propracované střihy, výrobu a prvotřídní materiály. Pokud jde o kvalitu a pohodlí, rozhodně není o čem přemýšlet. Používáme výhradně 100% bavlnu a naše nabídka vzorů a barev je opravdu nepřeberná.

 

Nahlásit neaktuální obsah

První informace k závodu v Otrokovicích

Čau lidi,

Dnes jsem byl v Otrokovicích v lese. Zprvu jsem měl radost kolik lidí jezdí už na tratích a připravují se na naše závody, které proběhnou první květnový víkend. Musím uznat, že po pár okamžicích se situace otočila, pěkně mě vytočila a nestačil jsem se divit, jak bezohledně se lidé dokážou chovat ke svému okolí a přírodě. Většinou nejen já, ale lidé se tam chodí uklidnit a povozit na kole. Dnes mě ale spadla brada s údivem, zvýšil krevní tlak vztekem a málem to se mnou seklo. První najdu prázdnou plechovku od energy drinku, pak druhá, o kus dál PET láhev, igelitka od svačiny a další typy odpadků, které dokážeme zanechat jen my lidi v lese. Za další zatáčkou ohniště a další bordel. CO TO TAM DĚLÁ?  Proč se někdo táhne s tím odpadem do lesa? Jestli si vezmu do lesa v batohu svačinu, pití, prostě cokoliv co má obal, tak proč nedokážeme odnést z lesa prázdné obaly? Nezabere to už tolik místa a je to lehčí.

Není možné v tuto dobu již umístit v blízkosti tratí odpadkový koš, který by možná byl pro některé východiskem, ale myslivci si to nepřejí. Oni se o les starají a vycházejí nám vstříc, tak i my vycházejme vstříc jim nebo nám pro příště neumožní postavit tratě a jezdit v lese po nevyznačených cyklostezkách. Pokud tam budeme dělat nepořádek i nadále, kdepak budeme jezdit? Na smetišti se nám to určitě líbit nebude. A jak v lese to tam také už vypadat nebude. Proto se chovejme v lese slušně a dávejme pozor na ty, které to ve škole nebo rodiče nenaučili a nepřijde jim to vůbec nepřirozené.

Další věc kvůli které to se mnou málem seklo je, že někteří bikeři si myslí, že když se jim na trati něco nelíbí nebo to nedokážou dát, že je to povel k úpravě trati dle jejich představ a schopností. A to je fakt špatně, moc špatně. Pro takové lidi mám vzkaz. Kupte si kolo na silnici na trénujte na asfaltu. Tam Vám šutry a klády zavazet v cestě nebudou. Pokud se Vám přesto něco nezdá, nesedí, tak se ozvěte na mé kontaktní údaje (mail, telefon), které jsou uvedeny v sekci organizační team a můžeme si dát schůzku v lese a uvidíme co se dá s danou situací (překážkou) dělat.

Ředitel závodu v Otrokovicích:
Matyák Radim

Nahlásit neaktuální obsah

Dokumenty ke stažení

2. Závod - Meatfly bikerally Otrokovice 2010
19.4. 2010 Plakát (JPG 1,6 MB)
19.4. 2010 Plakát (PDF 3,29 MB)
17.4. 2010 Propozice (PDF 585kB)

Nahlásit neaktuální obsah
NEJ ZÁVOD SEZONY 2011?
ŽELECHOVICE
 
31% (239)
SLOPNÉ
 
10% (80)
LÍPA
 
8% (65)
LUHAČOVICE
 
11% (83)
KOPNÁ
 
9% (72)
TRNAVA
 
10% (76)
OTROKOVICE
 
17% (130)
Hlasovat můžete za 13:01
«  /  »
p ú s č p s n
Dnes neregistrujeme žádnou akci.