Meatfly Wood bike series

WBS 2010 > 14.8. Želechovice

Zobrazit místo Hrbáček servis Bikerally Želechovice 2010 na větší mapě

Sponzoři seriálu

Klik

Nahlásit neaktuální obsah

Sponzoři 4. závodu seriálu WBS

Nahlásit neaktuální obsah

Celoroční pomoc nám po krátké rozmluvě na začátku seriálu nabídl sám majitel firmy Zdeněk Hrbáček a díky jeho podpoře se objevil i v seriálových sponzorech. Detaily o této firmě najdete po kliknutí na logo, ale to důležité je, že budete mít všichni možnost být velice blízko a to jen proto, že se jede závod přímo okolo základny Hrbáček servis.

Nahlásit neaktuální obsah

Firma Euronics, která nám pomáhá s různými akcemi od kol až po hraní rally show na playstationu si našla i prostor pro čtvrtý závod a tak se v cenách můžete těšit na nejaké ty vychytávky. Za výbornou komunikaci a dohodu na čemkoliv co si naše hlavy zmyslí děkuji zástupci firmy a to Janu Horákovi.

Nahlásit neaktuální obsah

Snad nemusíme dlouhosáhle probírat sponzora tohoto ražení, již několik let podporující náš klub i naše aktivity za touto spoluprácí stojí majitel obchodu ve Zlíně a Uherském Hradišti. 

Děkujeme za roky pohodového přístupu k našim otravným nápadům

Nahlásit neaktuální obsah

Želechovice nad Dřevnicí a jejich zástupci z řad zastupitelstva se rozhodli podpořit náš adrenalinový záměr a povolili nám využít silnice i přilehlých ploch k závodním účelům. Obecní úřad věnuje i něco pro vítěze.

Velice jím tímto děkujeme za pomoc při organizaci a podporu a důvěru vloženou do našeho sportovního klubu který reprezentuje obec již hezkých pár let.

 

 

Nahlásit neaktuální obsah

PD CYKLO - Želechovický bikový podnik zajišťující běh většiny obecních nástrojů podobných těm naším se kterými budeme závodit i my v centru obce.

Nahlásit neaktuální obsah

TJ Sokol Želechovice nad Dřevnicí....v celém areálu této instituce se budeme pohybovat všichni po oba dny a to jak na parkovišti tak v kavárně nebo sále. Děkujeme za maximální podporu a využití vašeho areálu k našim závodním účelům.

Na webových stránkách naleznete veškeré informace o každodenním dění v areálu sokolovny.

Nahlásit neaktuální obsah

.....kdo jiný by měl na zlínsku stavět startovní rampu.....jedině profíci sídlící ve Fryštáku

Nahlásit neaktuální obsah

Dlouholetý držák mezi dřevovelikány a neustále podporující podnik Pila Pešl, děkujeme za podporu a darování dřeva na nové překážky pro tento závod a dále využívány i pro seriál WBS.

Tuto firmu můžete najít v Želechovicích nad Dřevnicí a to směr Provodov v bývalém areálu JZD a také o něco více v lesích kde je podstatná část tohoto podniku.

Kontakt: 603 564 862

Nahlásit neaktuální obsah

Zapůjčením dodávkového vozu jsme začali spolupracovat již pár let zpět a neustále se náš sport firmě Imecon containers zamlouvá.....

Nahlásit neaktuální obsah

Vladimír Žák

Pronájem a prodej dopravního značení.


Kontaktní údaje:

Adresa: Vladimír Žák Tyršova 294, 763 02  Zlín-Malenovice

Telefon WORK: +420 602 716 975

Telefon WORK: +420 577 104 615


Otevírací hodiny:

Pondělí - Pátek 

7:00 – 17:00

 

Nahlásit neaktuální obsah
NEJ ZÁVOD SEZONY 2011?
ŽELECHOVICE
 
31% (239)
SLOPNÉ
 
10% (80)
LÍPA
 
8% (65)
LUHAČOVICE
 
11% (83)
KOPNÁ
 
9% (72)
TRNAVA
 
10% (76)
OTROKOVICE
 
17% (130)
Hlasovat můžete za 11:05
«  /  »
p ú s č p s n
Dnes neregistrujeme žádnou akci.